Jdi na obsah Jdi na menu
 


Assassins Creed: Bratrstvo

Assassins Creed: Bratrstvo je pokračování populární série her vydaných od Ubisoftu. Hlavním hrdinou je opět Ezio Auditore da Firenze.

 O hře

Další pokračování světově velice úspěšné série Assassins Creed bude pokračovat v Eziově příběhu odehrávajícím se v Římě a navíc dojde poprvé v této sérii k začlenění hry pro více hráčů. Kritiky velmi kladně přijatý singleplayerový zážitek v podobě Assassins Creed je zpátky a v mnohem vybroušenější podobě. Očekávejte návrat Ezia, který bude svádět lítou bitvu s mocným řádem Templářů. Aby náš hašašínský mistr mohl zasáhnout nepřítele přímo do slabin, musí se vypravit do Říma, centra moci, pýchy a korupce. Boj se zkorumpovanými tyrany ovšem nebude snadný, neboť bude vyžadovat sílu, ale co hlavně, bude vyžadovat vůdcovské schopnosti. Ezio totiž povede celé Bratrstvo, které bude bojovat po jeho boku. Své nesmiřitelné nepřátele mohou hašašíni porazit jen tehdy, budou-li spolupracovat. Assassins Creed Brotherhood poprvé nabízí netušenou sféru hry pro více hráčů. Hráči mohou Templářům pomoci tak, že je s použitím Absterga vytrénují v umění vraždy, aby mohli hašašíny vyhladit jednou provždy. Budou si moci vybrat z pestré škály unikátních postav, kdy každá disponuje typickými zbraněmi a technikami zabití, a porovnat svůj um v různých herních režimech s hráči z celého světa. Jedná se o samostatnou hru.

 Děj

Děj začíná přesně na konci druhého dílu. Ezio se vrátí zpět do Montergiorni, do rodinné vily Auditore. Ta za chvíli bude obsazena a zničena Cesarem Borgiou, synem Rodriga Borgii (hlavní záporné postavy Assassins Creed II). Cesare zabije Eziova strýce Maria, a tak má Ezio další důvod na pomstu. Poté co uteče z vily tak pojede do Říma. Ezio si navíc nechá většinu svého vybavení nechá v Montergiorni a tak si musí znovu vybudovat respekt. Ezio navíc bude mít svůj vlastní cech, to znamená že když vás bude nějaký voják obtěžovat ze střechy nebo na vás útočit, vy si zavoláte své asasíny, kteří daný cíl zabijí. Celý děj se bude točit opět kolem předmětu Piece of Eden (Úlomek Ráje). Ve hře nebude chybět ani Desmond Miles, který se podívá do dnešní Montergiorni.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář